• Посилання скопійовано

План-графік перевірок ДПСУ на 2024 рік

ДПСУ оприлюднила план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік

22 грудня 2023 р. ДПСУ оприлюднила на своєму вебсайті План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік.

Як і минулорічний, план-графік на 2024 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F) (станом на 22.12.2023 р.):

Як завжди, план-графік на 2024 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F):

  • Розділ I "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ II "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" (завантажити). За ними наступного року податківці планують провести 2172 податкові перевірки.
  • Розділ ІІІ "Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити).  Він налічує 914 осіб, до яких наступного року планує завітати з візитом ДПС.
  • Розділ IV. Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (завантажити). З таких питань податківці планують провести 156 перевірок.

Рубрика: Довідники/Плани-графіки перевірок держорганів 2019-2024 р.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі матеріали рубрики «Довідники»